Aktualitet dhe Lajme

Emri/ Korrupsioni në ARRSH: Gjykata e Posaçme zbut masën e sigurisë për biznesmenin

Share

Gjykata e Posaçme vendosi të zëvendësojë masën e sigurisë për biznesmenin Ervis Lami, nga arrest në burg, në arrest në shtëpi


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button