Aktualitet dhe Lajme

E rëndë në Tiranë, vetëhidhet nga kati i 6-të i një pallati, humb jetën 53-vjeçari

Share

Mesditën e kësaj të marte, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë.

Një 53-vjeçar është vetëhedhur nga kati i 6-të i një pallati në rrugën ‘Sali Nicia”.

Si pasojë e dëmtimeve të marra, 53-vjeçari ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button