Aktualitet dhe Lajme

E FUNDIT/ Të shtëna me armë në Durrës, një i plagosur

Share

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, plagoset një person.

lajmi ne perditesim..

The post E FUNDIT/ Të shtëna me armë në Durrës, një i plagosur appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button