Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraLajmi i funditPërditshmëriShqipëria

E FUNDIT/ Ndryshime në Polici, lëvizin drejtorët në Dibër e Durrës, ja emrat

Skënder Hita është emëruar Drejtor i Policisë së Durrësit, i cili deri tani mbante postin e Drejtorit të Policisë së Dibrës.

Ndërsa në Dibër tashmë është emëruar Drejtor i Policisë Dhimitraq Ziu, i cili mbante deri tani postin e zv.drejtorit për Rendin në Durrës.

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button