Aktualitet dhe Lajme

Ditë e veçantë për Yllin sot/ Një bebush i shtohet familjes Limani

Share

Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it, këngëtari i njohur Ylli Limani ka njoftuar se ditën e sotme është bërë dajë.

“Përshëndetje njerëz. Jam bërë dajë. Edhe tani pres nga ju të më respektoni pak më shumë. Faleminderit”– është shprehur.

Më pas ka postuar disa fotografi të ëmbla të bebushit teksa thekson se në këtë ditë të bukur ai nuk ka mundur të jetë në Kosovë pranë familjes për shkak të angazhimeve të tepërta që ai ka në punë.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button