Aktualitet dhe Lajme

Dhjetë persona bllokohen në Bogë, njëri prej tyre i plagosur

Share

Një grup personash kane mbetur të bllokuar këtë të diel në pikën turistike të Bogës.

Ata ishin nisur për ngjitje dhe në kthim, njeri prej tyre u aksidentua.

Grupi prej 10 personash njoftoi policinë për t’i ardhur në ndihmë./albeu.com
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button