Aktualitet dhe Lajme

Bardhi replikon me Spiropalin: Mos je kunata e Pëllumb Gjokës?

Share

Kreu i Grupit Parlamentar në Partinë Demokratike Gazmend Bardhi, ka replikuar me ministren Elisa Spiropali, gjatë seancës së sotme plenare në Kuvend, ku pritet të miratohet projekt-rezoluta e PS anti-korrupsion.

Replika:

Spiropali: Sa herë të shohë dëgjo pyes veten kush je, ai që e lufton me fjalë korrupsioni apo ai që shkon poshtë ballkonit të liderit tënd të vjetër. Je ai që lufton korrupsioni Gazi me fjalë goje apo ai që merr porosi për të folur këtu me fjalët e Rrugës së Shpresë.

Bardhi: Po ti je gjë kunata e Pëllumb Gjokës? Apo je vajza e Mirel Mërtirit dhe Klodian Zotos, gjej përgjigjen kush je, se une e di.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button