Aktualitet dhe Lajme

Arrestohet ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj dhe dy persona të tjerë

Share

Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj ka përfunduar në pranga.

Mësohet se bashkë me të janë arrestuar edhe dy persona të tjerë, emrat e të cilëve ende nuk dihen.

Lajmi në përditësim…

The post Arrestohet ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj dhe dy persona të tjerë appeared first on Lapsi.al.


Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button