Aktualitet dhe Lajme

Apeli lë në fuqi vendimin me 2 vjet burg për Fredi Belerin

Share

Gjykata e Apelit të Posaçëm ka vendosur të lërë në fuqi dënimin me dy vite burg, të kryetarit të zgjedhur të Bashkisë së Himarës, Fredi Beleri.

Gjithashtu vendimi i GJKKO, për shërim prove është lënë në fuqi edhe për Pandeli Kokaveshin.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button