Aktualitet dhe Lajme

Aksion me urdhër të SPAK në Kadastër, arrestohen dy persona

Share

Një aksion me urdhër të SPAK është zhvilluar mbrëmjen e sotme (26 prill) në Kadastër.

Si rezultat i këtij aksioni janë arrestuar dy persona, të cilët akuzohen për  ushtrim ndikimi, raporton gazetarja Klodiana Lala. Mësohet se prokuror i rastit është Ened Nakuçi.


Huazuar nga StartNews.

Back to top button