Aktualitet dhe Lajme

Aksident në Tiranë, makina del nga rruga dhe përfundon në trotuar

Share

Pasditen e sotme, në kryqëzimin e rrugës së Elbasanit në Tiranë, ka ndodhur një aksident, ku makina tip Benz, është përplasur me një makinë tjetër.

Makina tip Benz, është aksidentuar me një tjetër makinë dhe ka përfunduar në trotuar.

Nuk raportohet për të plagosur.

Lajmi në përditësim…
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button