Aktualitet dhe Lajme

Aksident me vdekje në autostradën Tiranë-Durrës

Share

Pak minuta më parë, një aksident me pasojë vdekje, është regjistruar në autostradën Tiranë-Durrës.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Urës së Dajlanit.

Lajmi në përditësim…

The post Aksident me vdekje në autostradën Tiranë-Durrës appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button