Aktualitet dhe Lajme

Aksident i rëndë në aksin Shkodër-Lezhë, përplasen tre makina

Share

Një aksident i rendë është regjistruar në aksin Shkodër–Lezhë. Përplasja ka ndodhur në afërsi të fshatit Beltojë. 3 automjete janë përplasur me njëra-tjetrën por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar. .

Njëra nga makinat, është një Audi me targa italiane.Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button