Aktualitet dhe Lajme

Aksident i rëndë, makina përplas pesë këmbësorë, mes tyre tre fëmijë

Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Greqi, duke lënë të plagosur pesë persona. Drejtuesi i një automjeti, ka përplasur pesë persona, mes të cilëve edhe tre fëmijë.

Një prej fëmijëve, 4-vjeç ndodhet në gjendje të rëndë, si pasojë e plagëve të marra.

Të plagosurit janë transportuar në spital, ku edhe po marrin trajtim mjekësor.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button