Aktualitet dhe Lajme

Adoleshentja në Itali debaton me prindërit dhe hidhet në lumë, shpëtohet nga Policia

Share

Policia italiane ka shpëtuar një adoleshente, e cila pas një debati me prindërit e saj, është hedhur në lumë në Nichelino, në provincën e Torinos.

Pas u hodh nga një lartësi prej 7 metrash, vajza përfundoi në ujërat e lumit të bërë më të thella nga shirat e javëve të fundit.

E reja ishte parë nga një kalimtar i rastit i cili ka lajmëruar menjëherë autoritetet. Policia dhe ambulanca ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe shpëtuan vajzën. Ajo është transportuar në spital dhe ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button