Aktualitet dhe Lajme

53-vjeçari në Selenicë gjendet i pajetë, dyshimet e policisë

Share

Një 53-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në Selenicë.

Policia dyshon se ai është vetëvrarë.

Sipas policisë U. G., 53 vjeç, dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Detaje nga policia: 

Stacioni i Policisë Selenicë referoi materialet në Prokurori, pasi në fshatin Gjorm, Selenicë, dyshohet se është vetëvrarë në banesën e tij, shtetasi U. G., 53 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button