Në PeshkopiPërditshmëriPostime NëVeshje dhe Aksesore

Zbukuroni festat e fundvitit duke blere tek “Lindi Market” Peshkopi

Share

Ne keto dite te festave te fundvitit “Lindi Market” ne qytetit e Peshkopise ka sjelle furnizimin e ri dhe nje shumellojshmeri produktesh dhe teper konkuruese per nga cilesia dhe cmimi!

Aty do gjeni aksesoret e fundit dekorative per festat e fundvitit

Peme dekorative te permasave te ndryshme si 1.2 m, 1.5 m, 1.8 m dhe 2.1 m!

Poashtu ne kete dyqan do gjen i lodra nga me te ndryshmet per femije.

Si dhe makina me bateri dhe bicikleta te ndryshme per femije te cilat jane shume te rralla ne treg!

Tek “Lindi Market” do gjeni edhe nje kancelari e cila i sherben shkollesh 9 vjecare “Seliam Alliu” dhe “Demir Gashi”

“Lindi Market” numeron mbi 1000 produkte te dedikuara per nxenesit dhe zbukurimin e festave tuaja familjare!

Adresa e “Lindi Market” eshte rrethrotullimi prane Hotel Veri, rruges per qender!

Ky eshte nr i cel tel:+355682883962 nese doni te kontaktoni per cdo lloj porosie.

Rruga “Abdyl Frasheri” ose orientoheni nga keto dy foto.

Ja edhe adressa ne google map

 

 

 

 

 

Back to top button