Aktualitet dhe Lajme

Vajza e Spiropalit ka ditëlindjen, ministrja dedikim të ëmbël: U bëfsh siç ke emrin Nalta

Share

Vajza e ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, feston sot ditëlindjen.

Nalta u bë sot 9 vjeçe dhe sigurisht nuk mungoi dedikimi i ëmbël që Elisa Spiropali bëri për të bijën.

Ministrja postoi sot një foto në rrjetet sociale, ku shihet vajza e saj Nalta, teksa i ka bërë edhe një dedikim të ëmbël.

“Goca ime sot 9. U befsh siç ke emrin, Nalt ”, shkruan Spiropali në postimin e saj./albeu.com
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button