Aktualitet dhe Lajme

U shanë keq në BBV, Eva Alikaj tregon si i ka marrëdhëniet me Luizin

Share

Aktorja Eva Likaj, ish-banore e Big Brother VIP e ftuar në një program televiziv tha se nuk ka raport me asnjë nga ish-banorët.

Ajo tha se një herë telefonoi Luiz Ejllin, pasi një vajzë e vogël i kërkoi numrin e tij.

Efi: Ke raport me ndonjë nga ish banorët?

Eva Alikaj: Me asnjë, me Fotininë pata pak, por jo, njëherë kam telefonuar Luiz Ejllin më kërkonte një vajzë e vogël numrin e tij, po më tha ‘le të më telefonojë’.

Kujtojmë se Eva dhe Luizi patën përplasje gjatë rrugëtimit në Big Brother VIP 2.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button