Aktualitet dhe Lajme

U cilësua si dështim, Alpha Show III, reagon për herë të parë Noizy: U shitën më shumë se 22 mijë bileta

Share

Pak ditë më parë artisti i njohur shqiptar, Noizy, mbajti “Alpha Show III”. Megjithatë, ky koncert nuk u vlerësua si më i miri për shkak të disa problemeve që hasën.

Këngëtari ka reaguar së fundmi me një postim në rrjete sociale duke zbuluar se ishin të pranishëm plot 22 mijë njerëz.

Veç kësaj, Rigels Rajku u thotë fansave se një të tillë mund ta organizojë sërish në gusht.

“Flasim pak për Alpha wIII edhe për këto statuset që kanë qejf të quajnë sikur Alpha III dështoi. Nuk ka si të jetë dështim një koncert që u shitën më shumë se 22 mijë bileta. E para, është shumë e thjesht me e vërtetu sepse kompanisë mund ti gjehet lidhja që të marrin shifrat ekzakte të Alpha Show III”, u shpreh ai.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button