Aktualitet dhe Lajme

Tifozët serb i vendosin flakën flamurit shqiptar në Gjermani (VIDEO)

Share

Tifozat serb në Gjermani i kanë vendous flakën ditën e sotme flamurit shqiptar.

Në video tifozët duken qartë teksa djegin flamurin shqiptar dhe më pas kanë duartrokitur.

Pas kësaj skene, kanë ndërhyrë menjëherë forcat e policisë.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button