Aktualitet dhe Lajme

“TË GJITHË PARA DREJTËSISË”. DEPUTETI LAVDRIM KRRASHI E BËRI KËTË DEKLARATË TEKSA NDODHEJ NË PESHKOPI

Share

 

Deputeti i Partisë Socialiste për Qarkun Dibër, Lavdrim Krrashi nuk ka komentuar për arrestimet e zyrtarëve të lartë shtetëror, por deklaroi se kushdo që shkel ligjin, duhet të shkojë para drejtësisë. Deputeti Krrashi tha se Partia Socialiste, ka luftuar për një drejtësi të pavarur e cila po jep efektin e saj me çështjet më të nxehta që tashmë janë bërë publike. Krrashi e bëri këtë deklaratë gjatë një vizite në qytetin e tij të lindjes, Peshkopi.

Huazuar nga Mattv

Artikuj të ngjashëm

Back to top button