Aktualitet dhe Lajme

Shpërthim me tritol në makinën e një efektivi në Shkodër/ Lëndën plasëse e vendosën dy persona

Share

Një sasi lënde plasëse i është vendosur makinës së policit të Rrugores, Kastriot Selimaj.

Makina ka qenë e parkuar në oborrin e banesës së efektivit në lagjen “Tepe” të Shkodrës, kur dy persona vendosin tritolin.

Dy persona të maskuar me pelerina futen në rrugicën e tij. Më pas, hipin mbi murin rrethues të banesës dhe vendosin lëndën plasëse.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button