Dibra Real EstatePërditshmëriShtepi ne Shitje

Shitet ky apartament i mobiluar 2+1, 87 m2, në lagjen Dobrovë.

Kjo hyrje qe shikoni ne foto shitet e mobiluar dhe ndodhet ne katin e 4 -te nje apartamenti qe do i behet dhe fasada ditet ne vazhdim.

Ka nje siperfaqe 87 m2 , ku sic e shikoni ne foto eshte e mirembajtur dhe me te gjitha kushtet per te jetuar.

????Kjo prone ka dokumenta te rregullta pronesie, ka nje çmim pak te diskutueshem qe fillon nga 55 milion lek “të vjetra” ,ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Foto nga dhoma e ndenjes ky perfshihet te gjitha orenditë

 

Ky apartament ka nje sallon te madh, me dyer cilesore, ka nje tualet te madh, nje kuzhine modeste por ka dhe ballkon ne dhomen e ndenjes.

Ne kete shtepi ndodhen dhe dy dhoma gjumi ku sic e shikoni ne foto nuk u mungon asgje.

????Kjo prone ka dokumenta te rregullta pronesie, ka nje çmim pak te diskutueshem qe fillon nga 55 milion lek “të vjetra” ,ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button