Dibra Real EstatePërditshmëriShtepi ne Shitje

Shitet ky apartament 1+1, 57 m2 në qendër të Peshkopisë

Me nje siperfaqe totale 57 m2 , i ndodhur ne katin e 5-të te nje pallati i cili mund te jete pjese e pallateve qe do behen me fasade te re.

????Kjo prone ka dokumenta te rregullta pronesie, ka nje cmim pak te diskutueshem qe fillon nga 38.000 euro por ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Sic e shikoni dhe ne foto ky apartament eshte shume i mirembajtur, shitet i mobiluar.

Ky eshte nje prezantim i ketij apartamenti duke filluar nga salloni dhe dyer e brendeshme.

 

Kjo eshte dhoma e ndenjes  e cila ka dhe kuzhinen, ku sic e shikoni nuk mungon asgje dhe jane mobilje cilesore.

Foto nga dhoma e gjumit , e cila sa per informacion ka dhe ballkon ku do keni diell nga mengjesi deri ne darke.

Ky apartamant ka nje banjo te madhe dhe cilesore.

????Kjo prone ka nje cmim pak te diskutueshem qe fillon nga 38.000 euro por ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button