Dibra Real EstatePërditshmëriShtepi ne Shitje

Shitet apartament i mobiluar 1+1, katin e parë, lagja Kamen

Share

Eshte nje aparatament 1+1 dhe ndodhet ne lagjen “Aksion” Kamen/Peshkopi

Ka nje siperfaqe diku tek 71 m2 dhe ka nje çmim te diskutueshem qe fillon nga 38.000 euro, 1 mobiluar.

Ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Eshte nje apartament me kuzhine me vete dhe ploteson te gjitha kushtet optimale per te jetuar.

Ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

 

Një kafe nga ju!

Back to top button