Dibra Real EstateShtepi ne Shitje

Shitet apartament 2+1 në lagjen Kamen/Peshkopi

Share

Shitet ky apartament 2+1 ne katin e 5-të tek nje pallati ne lagjen Kamen/Peshkopi, ka nje siperfaqe mbi 76 m2.

????Kjo ka nje çmim pak te diskutueshem qe fillon nga 35 milion lek ‘të vjetra”, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Ky apartament por edhe disa te tjere se do bejen me sistem kapot, shkalla ka ndricim dhe ndodhet ne rrugen kryesore.

Nga ballkoni i tij shikohet e gjithe qyteti i Peshkopise por edhe lagja Kamen.

????Kjo ka nje çmim pak te diskutueshem qe fillon nga 35 milion lek ‘të vjetra”, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button