Dibra Real EstatePërditshmëriPeshkopiShtepi ne Shitje

Shitet 65 m2 aparatament vetëm për 30 milion lek “çmim i diskutueshëm”

Share

Eshte nje aparatament 1+1 ne lagjen Kamen, ndodhen ne katin e katert te nje pallati te ketij pallati.

Ka nje siperfaqe diku tek 65 m2 dhe ka nje çmim te diskutueshem qe fillon nga 30 milion leke “te vjetra”

Ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Salloni i cili eshte i gjere ky ndodhet dhe banjo

Ne foto eshte dhoma e gjumit e cila eshte e mobiluar.

 

Foto nga dhoma e gjumit

Ky apartament ka vend per parking dhe eshte me ballkon

Ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button