Dibra Real EstatePërditshmëriPeshkopiShtepi ne Shitje

Shitet 2+1, 70 m2 kati i parë në lagjen Kamen, Peshkopi

Share

Kjo eshte nje hyrje 2+1 me nje siperfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati prane rruges kryesore ne lagjen Kamen/Peshkopi.

????Kjo shtepi eshte me dokumente te rregullta dhe ka nje çmim te diskutueshem prej 42 milion lek ‘të vjetra”, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Foto nga salloni qe ben lidhjen e tre dhomave.

Foto nga njera prej dhomave e cila eshte ne hyrje te saj.

????Kjo shtepi eshte me dokumente te rregullta dhe ka nje çmim te diskutueshem prej 42 milion lek ‘të vjetra”, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Kjo eshte nje foto e dhomes e cila mund te perdoret per dhome gjumi

Foto nga kuzhina ose dhoma e ndenjes.

Ja dhe tualeni i cili ka nje hapsire te mjaftueshme.

 

Back to top button