Aktualitet dhe Lajme

Sherri me tifozat, djali i i Aleksandër Vuçiç gati për përleshje, ndalohet me forcë nga sigurimi (VIDEO)

Share

Një përleshje mes tifozëve anglezë dhe atyre serbë është regjistrua ditën e sotme para ndeshjes mes dy ekipeve në Gelsenkirchen të Gjermanisë. Sipas raportimeve përleshjet mes tifozerive ishtin të mëdha dhë dhunshme teksa nga videot e shpërndara duken karrige të cilat fluturojnë në ajër.

Përdoruesit e rrjeteve sociale kanë vërejtur se në përleshjen e tifozëve ka dashur të marrë pjesë edhe Danilo Vuçiç, djali i madh i presidentit të Serbisë, Aleksander Vuçiç. Në video shihet si ai tentoi të përfshihet në konflikt, por sigurimi që e shoqëron si djali i presidentit e pengon atë që ta bëjë këtë.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button