Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraLajmi i funditPërditshmëriPolitikëShqipëria

Rruga e Arbrit çon në SPAK ish-kreun e ARRSH, Sonila Qato shihet në dyert e organit të akuzës

Ish-drejtoresha e ARRSH-së, Sonila Qato shkon në SPAK. Lajmi është konfirmuar për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Mësohet se Qato është thirrur në SPAK për një çështje që lidhet me Rrugën e Arbrit dhe me kompaninë Gjoka.

Kujtojmë se Qato ka mbajtur edhe poztin e ministres së Shtetit për Sipërmarrjen.

Lajm ky i huazuar nga mattv.al

Artikuj të ngjashëm

Back to top button