Bare dhe RestoranteDiaspora DibraneFesta dhe EventeGuida dhe guiderHoteleKulinari dhe ArtizanaleNë Dibër të MadhePostime NëReklameVisit Diber

Hotel “Restaurant Kolonja’s” Diber e Madhe

Eksperienca e vërtetë gastronomike

 

Edhe pse mund te dhene pas gatumit ,ose kemi prinderit qe gaduajne mire, përseri ndjesia e te ushqyerit ne nje nga restorantet e qytetit eshte e paperseritshme. Dibra njihet per kulinari te zhvilluar por ate e gjen te konkretizuar pikerisht tek njeri nga restorantet me te njohura dhe te perparuura ne Dibren e Madhe qe njihet si “Restaurant Kolonja’s”
Pas 15 vitesh përvojë në Zvicër në fushën e kulinarisë, hotelerisë dhe turizmit kthehet duke e plotësuar vendlindjen e tij Dibrën me një investim te standarteve bashkohore.

Përjetoni atmosferen e vërtetë të arredimit, muzikës, shërbimit dhe ushqimit. Shkoni dhe provoni specialitetet e Restaurant Kolonja’s ne Diber te Madhe .

Jepini shije dites suaj me ushqim të shkëlqyeshëm dhe me verën e përzgjedhur nga lista e Restaurant Kolonja’s.

Peshk te pjekur në zgarë me patate të pjekura dhe marinim, janë kombinacioni perfekt tek ky restorant i njohur.
Do gjeni antipastë te ftohtë e cila është një mënyrë mjaft e mirë për të nisur vaktin tuaj.

Mëngjesi, dreka apo darka? Kolonja’s është vendi ku do doni të jeni.
Brunch me miqtë, drekë pune ose thjesht një snack i pasdites? Të gjitha dëshirat tuaja hedonistike i realizojmë ne. Menu e pasur dhe një listë VERËRAT do percaktoje personalitetin tuaj tek sa zgjidhni ne menyne tone.

Ketu do gjeni edhe nje super hotel qe ploteson te gjitha standartet bashkohore per vizitoret vendas edhe te huaj qe vizitojne qytetin e Dibres se Madhe

Adresa : Prane Neptun Diber e madhe ose afer Xhamise së Sahatit, Bulevard Iliria

Na gjeni ne Facebook : https://web.facebook.com/kolonjas/

Ne instagram : https://www.instagram.com/explore/locations/240884490/restaurant-kolonjas

Kontakt per pronotime : http://+389 46 837 777

Orari : 09:00 – 00:00

Jane te vetmit ne te gjith rajonin me kete lloj certifikate!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also
Close
Back to top button