Aktualitet dhe LajmeDibra MarketingDibra Real EstateNë PeshkopiPërditshmëriProna ne ShitjeReklameShtepi ne Shitje

Peshkopi, shitet pronë 3 katëshe, dy kate banesë, kati i parë shërbim biznesi!

Pikerisht prane stadiumit “Korabi”ose prane pallatit te sportit “Bashkim Lala” ne Peshkopi, shitet kjo banese 3 kateshe ku kati i pare ka nje vend ideal per sherbime!

Kati i pare ose kati perdhe 66m2, kati dyte 83.5m2 dhe kati nençati 41m2.
Siperfaqja ne total pa neçatine eshte 215.5m2 dhe bashke me neçatine 256.5m2.
Si dhe truall 91m2.
Te dhenat jane sipas dokumentave te hipotekes.

Kjo prone shitet e mobiluar pjeserisht dhe ka nje cmim 140.000 euro, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Foto qe shikoni i perkasin katit te dyte kjo eshte nje banese e cila ka punimet e fundit dhe eshte teper e mirembajtur dhe kompletuar.

Kjo prone shitet e mobiluar pjeserisht dhe ka nje cmim 140.000 euro, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Kati i trete qe shikoni ne foto eshte me shume se nje dhome gjumi, i ploteson te gjitha kushtet

Kjo prone ka mundesi hyrje dhe parkim nga te dy anet e saj dhe ndodhet nje zone te gjelberur te qytetit!

Kjo prone shitet e mobiluar pjeserisht dhe ka nje cmim 140.000 euro, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adresa” Prane pallatit te sportit “Bashkim Lala” ose stadiumit “Korabi”

Kjo prone shitet e mobiluar pjeserisht dhe ka nje cmim 140.000 euro, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adresa ne google map:

Artikuj të ngjashëm

Back to top button