Dibra Real EstatePërditshmëriPeshkopiProna ne Shitje

Peshkopi, shitet kjo pronë me prespektive reale vetëpunësimi

Share

Kjo prone ndodhet ne ate qe quhet ndryshe “Zona industriale e qytetit te Peshkopise” dhe ka levizje te shumta nga lloji i klienteles qe i nevojitet nje sherbim.

Ka nje siperfaqe prek 99 m2 e cila per momentin eshte nje ndertese nje kateshe me prespektive ngritje ndertimi deri ne 4 kate, momentalisht funksionale eshte ofiçina e cila prej disa vitesh sherbimi, ka dhe nje klientele te konsiliduar.

Eshte me dokumenta te rregullta pronesie ku per cdo gje do bisedoni vet dhe me pronarin e saj.

Kjo ndertese eshte e plotesuar persa i perket ujit dhe ndriçimit, ka diell nga mengjesi deri ne darke, ka dhe dy gropa pune per rriparim automjetesh.

????Kjo prone ka nje cmim prej 130.000 euro por ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Ndodhet shumë afër Drejtorisë Rajonale Dibër tek (Parku) ose afer Terminalit Peshkopi dhe eshte direkt e ne rruge kryesore.

Adresa ne google map:

Artikuj të ngjashëm

Back to top button