Aktualitet dhe LajmeDibra MarketingDibra Real EstatePërditshmëriReklame

Peshkopi, shitet kamioni “Man 26.464” bashkë me rimorkio

Share

Shitet dhe ndodhet qytetin e Peshkopise ky kamion i llojit Man 26.464 bashke me rimorkio

 

Ky kamion eshte prodhim i vitit 2000 dhe ka nje karoceri 7.3 m me 2.5 m!

Eshte shume i mirembajtur, me goma te reja, bateri te re me kolaudim te regullt.

Kontaktoni ne kete numer per cdo lloj informacioni nese jeni realisht te interesuar per ta blere

Cel: +355682039499 “Fatos Zagradi”

Cmimi i ketij kamioni eshte me marreveshje dhe i negociushem dhe shitet me fature TVSH per arsye se eshte ne emer te kompanise.

Kontaktoni ne kete numer per cdo lloj informacioni nese jeni realisht te interesuar per ta blere.

Cel: +355682039499 “Fatos Zagradi”

Kjo eshte dhe nje video per ta shikuar kete kamion dhe ne levizje!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button