Dibra Real EstateNë PeshkopiPërditshmëriProna ne ShitjeShtepi ne Shitje

Peshkopi, shitet apartamenti 130 m2 në total

Nese jeni ne kerkim te nje apartamenti shume afer qendres se qytetit te Peshkopise, dhe ajo qe perqendroheni me shume eshte siperfaqja, kjo eshte nje hyrje ne katin e tretë te nje pallat ne bulevardin Elez Isufi

Dera e blinduar e shtepise
Dera e blinduar e shtepise

Eshte apartament 2+1 ku organizimi eshte shume i favorshem, me nje koridor te bollshem ku me kendin e gatimit qe ndodhet ne sallon, vazhdon dhe me 3 dhomat e tij.

????Kjo prone ka nje cmim pak te diskutueshem qe fillon nga 65.000 euro por ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Ambjentet e banueshme te ketij apartamenti 2+1 kane nje siperfaqe 79 m2 me dokumenta te rregullta.

Foto nga dhomat e ketij apartamenti dhe tualeti i cili ndodhet ne sallon.

 

Kjo prone ka dhe nje tjeter hapsire e cile ka nje siperfaqe prej 50 m2, me certifikate pronesie me vete,  ku te jep mundesi te ndryshme biznesi ne nje te ardhme.

Sic e shikoni kjo shtese ka pamje direkt e ne bulevardin e qytetit.

????Kjo prone ka nje cmim pak te diskutueshem qe fillon nga 65.000 euro por ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adresa, bulevardi Elez Isufi, tek sigurimet shoqerore, perballe Hotel Cela , hyrja nga pas e pallatit, kati i tretë,

Adresa ne google map

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button