Aktualitet dhe Lajme

PAMJET/ Ja si u plagos i riu në Pogradec! Autorët i goditën fillimisht motorin më pas u kthyen

Share

Janë publikuar pamjet e plagosjes të ndodhur një ditë më parë në qytetin e Pogradecit.

Autorët fillimisht kanë shkuar pranë një motori, që dyshohet se është i “palës kundërshtare”.

Ata kanë rrëzuar disa herë motorin në tokë, me qëllim që ta shkatërrojnë mjetin.

Siç shihet edhe në videon e publikuar nga Oranews, pas kësaj, një nga personat e përfshirë në sherr ka plagosur të riun Alted Jolldashi, i cili shihet me plagë në këmbë e në duar, por edhe në pjesën e fytyrës.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button