Agjensi turistikeDiaspora DibraneDibër të MadheDibra MarketingGuida dhe guiderReklame

“Oscar Turist” në Dibër të Madhe

Sukses që vjen nga përvoja!

Share

Oscar Turist me nje eksperiencë gati 30 vjecare, gjendet ne qender te qytetit të Dibrës së Madhe perball Sheshit Skenderbe.

Ofrojme sherbime te shumëllojshme duke filluar nga biletat e avionit, paketat turistike, bileta autobusi dhe trageti, me cmimet me të favorshme në treg.

Gjithashtu ofrojme sherbime per aplikimet ne ambasadat e Amerikës, Gjermanisë dhe Italisë. Me nje staf te kualifikuar dhe gjithmon te gatshëm t’ju falim caste te paharueshme.

Ju mirëpresim tek agjensia jonë.?


Mund te na kontaktoni permes:
1. Facebook: Oscar Turist-Diber
2. Instagram: oscarturist
3. Celular: 069 472 1616
4. Viber & Whatsapp: 0038971390661, 0038971390662, 0038970241184
5. Email: oscaragency@hotmail.com

Adresa e agjensionit eshtë: Rr. 8 Shtatori, Nr.40 Diber e Madhe


Kenaqesia juaj detyrimi yne!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button