Dibra Real EstateNë PeshkopiPërditshmëriShtepi ne Shitje

Në Dobrovë, shitet 2+1 sëbashku me dyqan

Ja vlen!

Ndodhet ne Dobrovë ne rrugen kryesore, eshte nje shtepi private 2+1 plus dhe dyqanin ne katin e pare.

Kjo eshte nje prone me dokumenta te rregullta pronesie.

????Kjo ka nje çmim pak te diskutueshem qe fillon nga 70.000 euro, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Ka nje siperfaqe ne total prej 130 m2 e ndare ne tre kate, ku kati i pare eshte dyqan me siperfaqe 30 m2 ndersa pjesa tjeter eshte kati i dyte dhome ndenje dhe banjo 45 m2 dhe kati i trete dy dhoma gjumi 45 m2.

Keto foto i perkasin katit te dyte e cila eshte dhome ndjenje ku ka sallon te madh dhe banjo.

Fotot me poshte ja te katit te trete ku ndodhen dy dhoma gjumi me nje sallon te madh.

Ndarja mes kateve eshte nepermjet shkalleve te gjera dhe cilsore.

Ndersa ne katin e pare, direkt e ne rrugen kryesore keni dhe nje dyqan prej 30 m2 dhe me pak vend perpara prej 5 m2.

 

Back to top button