Dj'sFesta dhe EventeNë PeshkopiPërditshmëriPersonalitete

Muzika që “Ardi Dj” përzgjedh për dibranët!

Edhe pse i ri ne moshe “Ardi Dj” ka nisur te ushtroje pasionin e tij si dj, duke qene i fokusuar vetem tek finalizimi me sukses i gezimeve familjare te komunitetit te Dibres dhe jo vetem!

Muzika e perzgjedhur nga “Ardi Dj” eshte perqendruar kryesisht tek hitet e fundit popullore dhe ato ritmike, kenge qe vendosen ne momentin kur se pret por qe i pershtaten valleve ose kercimit te momentin!

Me nje sistem audio shume profesional ku muzika qe degjoni eshte e nderthurur nga te gjitha trevat e Shqiperise por me se shumti nga kenget qe i pershtaten zones se Dibres!

Sherbimet:

Dasma dhe fejesa

Festa dhe Evente

Party dhe sistem fonie

Nese doni te perfshiheni ne menyre festive kontaktoni me “Ardi Dj” ne kete numer cel +355675601717

E gjeni ne faqen e tij ne fb “Ardi Dj” dhe instagram ardi___dj

Artikuj të ngjashëm

Back to top button