Aktualitet dhe Lajme

Mos harroni çadrat me vete! Parashikimi i motit për sot


Moti sot do të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme.


Huazuar nga TopChannel

Back to top button