Në Dibër të MadhePërditshmëriPostime NëReklame

“Modern Light” në Dibër të Madhe

Share

Dyqani dhe pike shumice Modern Light ne Diber te madhe.

Prej dy vitesh po sjell ne treg jo me pak por mbi 4000 produkte nga me cilesore dhe me modernet!

Duke ofruar nje sherbim vertete te kultuar, korekt dhe teper kofidencial, Gzim Kodra ka aritur qe nepermjet punesh dhe perkushtimit me klientet te gezoje nje besueshmeri tek te gjithe!

Ky dyqan ofron produkte si ambazhure te zisajneve te fundit indoor dhe outdoor!

Nese do vizitoni nga afer Modern Light do gjeni nje shumellojshmeri prej tyre!

 

Poashtu ne kete dyqan do gjeni dhe produkte dhe aksesore elektrike teper te vecante!

Gjithashtu edhe enë kuzhine nga me cilesore, me te bukurat dhe me cmim konkurues.

   

Modern Light ne qytetin e Dibres se Madhe ofron edhe produkte te vecanta per te areduar shtepine andaj per me shume ju duhet te shkoni dhe te zgjidhni nga afer!

Ky dyqan ofron edhe sherbimin e blerjeve online, dmth me post!

Kontraktoni me kete numer cel +38970430888 ose ne kete email gzim-kodra@hotmail.com

I gjeni dhe faqen e tyre ne facebook me emrin Modern Light

Adressa: 100 m poshte pazarit , rruga “Saint Petka” Diber, Macedonia

Orari : 09:21

Adressa ne google map

Artikuj të ngjashëm

Back to top button