Aktualitet dhe Lajme

Meta prishi kurorën me Kryemadhin, Karamuço: SPAK fitoi mbi ta, shumë shpejt do të jenë nën akuzë!

Share

Eksperti Ervin Karamuço ka analizuar ndarjen e çiftit Meta-Kryemadhi.

Ai shprehet se ky hap tregon se SPAK fitoi mbi ta.

Karamuço: Është real ky konflikt mes tyte. Po ia hedhin njëri-tjetrit fajin. Edhe për SPAK-un është interesant shkaku i divorcit. Pse duhet të kulmonte në një moment kur janë në këtë pikë me SPAK-un. Shumë shpejt këta do të jenë përballë një akuze.

/a.r


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button