Aktualitet dhe Lajme

Mat, asgjësohen 164 fidanë kanabis! Zbulohen sera me lëndë narkotike. Në pranga 44-vjeçari.

Share

164 bime narkotike kanabis janë asgjësuar me anë të djegies në Mat. Lënda narkotike u zbulua në vendin e quajtur “Maja e Manjolës”,  në fshatin Selicë.

Policia ka shpallur në kërkim F. E., 44 vjeç, si autori i dyshuar i kultivimit të bimëve narkotike, për të cilin vijojnë kërkimet, me qëllim lokalizimin dhe kapjen e tij.


Huazuar nga MatTv

Artikuj të ngjashëm

Back to top button