Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraPërditshmëriPeshkopiShqipëria

Kultivimi i drithrave në Dibër një domosdoshmëri

Share

Sot ne Peshkopi ne ambjentet e Hotel Veri, institucioni mikro-financiar NOA ne bashkepunim me QTTB Shkoder organizuan nje seminar mbi kultivimin e misrit.

Prof. Kostandin Hajkola prezantoi teknologjite bashkohore per arritjen e rezultateve te larta ne kultivimin e misrit.

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button