Dibra Real EstateDyqan me Qera

Jepet “vend pune” me qera tek parku në Peshkopi

Kjo prone me qera ka nje çmim te diskudueshem qe fillon nga 12.000 lek te reja ne muaj, por për me shume informacion ju mund te kontaktoni me agjentin e dhenjes me qera Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adresa: Tek zona industriale ne Peshkopi

Adresa ne google map:

Back to top button