Aktualitet dhe Lajme

“Hatërmbetje personale!”- Rikthehet sherri mes Bardhit dhe menaxherit, reagon Sara Gjordeni: I ka marrë sërish ‘Instagramin’! Shqetësimi që po na shkaktohet…

Share

Mosmarrëveshjet mes ish-banorit të BBV 3, Bardhi Idrizi dhe menaxherit të tij, Jetmir Agaj, duket se nuk kanë mbaruar.

Ka qenë partnerja e këngëtarit, Sara Gjordeni, ajo e cila përmes një postimi në Instagram, shprehet se menaxheri i ka marrë llogarinë në Instagram Bardhit.

Sara u ka kërkuar ndjekësve të heqin nga “folloë” Bardhin deri në një njoftim të dytë, pasi Bardhi nuk e ka më adresën e tij.

“Menaxheri i tij e ka marrë sërish përpara një ore Instagramin e Bardhit duke e lënë 100% pa akses. Bardhi nuk e ka më Instagramin e tij”, ka shkruar ajo.

Ish-banorja është shprehur tejet e indinjuar për këtë situatë, ndërsa shkruan se “nuk mendoj se mund të luhet kështu publikisht me një artist të këtij niveli, e as me psikologjinë e një djali i cili ka mjaftueshëm stress për rritjen e fëmijës së tij të parë”.

Sipas saj, shqetësimi që po i shkaktohet atyre nga këta persona prej kohësh, është i paimagjinueshëm.

 “Shqetësimi që po na shkaktohet të dyve nga këta persona prej kohësh është i paimagjinueshëm. Sidomos mbi mua që jam më emocionale se normalisht. Ndërkohë vazhdon të sulmohet adresa ime”, shkruan Sara.

Reagimi i Sara Gjordenit

Duke qene se numri im ka qene i lidhur me acc e bardhit, acc qe po sulmohej ishte i tiji. Managmenti i tij e ka marre serish perpara nje ore instagramin e bardhit duke e lene 100% pa akses. Bardhi nuk e ka me instagramin e tij. Ne emer timin dhe te bardhit, ju lusim me keqardhje te hiqni te gjithe folloë nga @bardhi.

Si shenje pakenaqesie te kesaj sjelljeje totalisht te pamerituar ndaj tij ne keto momente kaq delikate te familjes sone ku bardhit i duhet te punonte me shume se kurre.

Nuk mendoj se mund te luhet keshtu publikisht me nje artist te ketij niveli, e as me psikologjine e nje djali i cili ka mjaftueshem stres per pritjen e femijes se tij te pare Shqetesimi qe po na shkaktohet te dyve nga keta persona prej kohesh eshte i paimagjinueshem.

Sidomos mbi mua qe jam me emocionale se normalisht. (nderkohe vazhdohet te sulmohet llogaria ime) Ju lutem me mbani larg arsyeve midis te dyve sepse jane profesionale dhe hatermbetje personale.

Krsja mes Bardhit dhe menaxherit të tij erdhi pasi Jetmiri kundërshtoi publikisht lidhjen me modelen, çfarë solli edhe përplasjet e forta. Përplasje që kanë marrë fund pikërisht me prishjen e kontratës mes tyre.

Kjo për shkak të përplasjeve që Jetmri ka pasur me Sarën, dhe për mospëlqimin e lidhjes mes dy të rinjve brenda shtëpisë.

Ndërkohë, kujtojmë se tashmë ish-Missi dhe Bardhi do të mirëpresin së shpejti në jetë vajzën e tyre.

Historia e dashurisë së çiftit filloi disa muaj më parë në “BBV”, ku takuan dhe shijuan romancën e tyre së bashku, ndërsa e vazhduan lidhjen edhe pas daljes nga shtëpia.


Huazuar nga StartNews.

Back to top button