Aktualitet dhe Lajme

Florjan Binaj ironizon banorët e Big Brother Vip edhe ish fituesit

Share

Aktori i humorit Florjan Binaj ka komentuar disa herë Shtëpinë e Big Brother Vip në rrjetet e tij sociale.

Kësaj rradhe ishin Meritoni dhe Ilnisa ku me një story ka ironizuar këta të fundit duket shkruar:

“Të gjithë bejnë gabime te pafalshme perveç Meritonit dhe Inises” – Friedrich Nietzsche.

E më pas në storyn pasardhës nuk ka harruar të komentojë dhe ish fituesit duke i vlersuar ata në krahasim me këtë edicion

“Nisi si BB VIP dhe per 49 dite u kthye në BB OLD SCHOOL”

“Me githe respektin per ish fituesit, ka pasur me pak helm ne vitet e shkuara kur ata kane fituar…këto nepërkat e sotshme e kanë helmin vdekjeprures!”
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button