Aktualitet dhe Lajme

EMRAT/ Sherr për pronat, vëllezërit përleshen fizikisht në Dibër

Share

DIBËR- Dy vëllezër kanë dhunuar fizikisht njëri-tjetrin në Dibër, për motive pronësie.

Policia ka ndërhyrë në kohë, duke bërë të mundur parandalimin e përshkallëzimit të konfliktit.

Të arrestuarit janë Festim Përgjegji, 50 vjeç, dhe Liman Përgjegji, 61 vjeç. Ata akuzohen për veprën penale “dhuna në familje”.

https://abcnews.al/?p=1629537


Huazuar nga MatTv

Back to top button