Aktualitet dhe Lajme

EMRAT/ Makina humb kontrollin në kthesë dhe rrokulliset disa metra, 1 viktimë dhe 3 të plagosur

Share

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar në aksin Librazhd-Qafë Thanë, në vendin e quajtur “Mbikalimi i Trenit” në Dragostunje.

Një automjet tip “Benz” ka dalë nga rruga.  Si pasojë ka humbur jetën pasagjeri Dorian Belba. Të plagosur, kanë mbetur drejtuesi i mjetit Meglin Zeneli, Gerald Verçani pasagjer dhe Janikos Jorgo, pasagjer.

vijon…
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button